Stavební firma působící ve Středočeském kraji a Praze.
Hrajte 5x denně !!!

Výplata na E-gold.

Hrajte 5x denně !!!!

Výplata na E-gold.

Vtipy, vtipné obrázky a videa - SMÍŠEK.cz Zasmějte se nad vtipy a citáty, zahrajte si nejlepší hry,pošlete k narozeninám vtipné obrázky nebo pohlednice z lásky.
iPRAMEN.cz - Katalog odkazů, Vyhledávač na internetu, Firmy, Recenze webů
Toplink - katalog odkazů
Seznam stránek
http://www.vase-stavba.cz/d/19690
Hobby zahrada

Katalog firem

Katalog firem WAY4U.EU


úvodní stránka WAY4U.EU Společnost WAY4U.EU (dále jen W4U) provozuje internetevý katalog firem(dále jen poskytovatelé), zaobírající se plánováním různých školení, kurzů, ubytování a podobně. Díky tomuto katalogu mohou firmy(dále jen pořadatelé), které chtějí uspořádat nějakou firemní akci, zadat jedinou poptávku na její uskutečnění, tato poptávka bude rozeslána všem registrovaným poskytovatelům a ty udělají svou cenovou nabídku, za kterou jsou schopni tuto firemní akci uskutečnit. Svou nabídku již zasílají přímo pořadateli, který si takto může vybrat tu nejlepší cenovou nabídku O tuto službu je velký zájem především mezi perspektivními, kreativními firmami, které školí své pracovníky, prezentují svou firmu či chtějí seznámit své potenciální zákazníky se svými službami a produkty.

Pro poskytovatele, kteří mají ve své náplni pořádání právě takovýchto akcí na klíč, je určen i náš profesionální katalog. Připravili jsme celkem 6 různých druhů možností se prezentovat. Jedná se o FREE účet, kdy se poskytovatel může zaregistrovat naprosto zdarma. Ovšem těmto poskytovatelům není zasílána žádná poptávka na uskutečnění firemních akcí. Proto poskytovatelé využívají placené programy typu BASIC, STANDART, PROFI a nebo si mohou sestavit vlastní balíček služeb. V každém typu účtu je pro poskytovatele připraveno možnost prezentovat se hlavním popisem, fotogalerií, kontakty a aktualitami. Pochopitelně, že v každém balíčku účtu je připravena jakási sada nástrojů, které mají poskytovatelé k dispozici. Pro poskytovatele je vždy výhodnější, pořídit si dražší účet, protože poskytuje širokou škálu nástrojů a poskytovatel tak může být ve své prezentaci maximálně flexibilní.

Katalog obsahuje několik kategorií, tyto kategorie jsou dále rozděleny na podkategorie. Vše je přehledně a tématicky rozděleno. Poskytovatel si může vybrat ze všech jemu potřebných kategorií. V každé kategorii si může vytvořit různý popis, pro každou kategorii si může také vybrat jiný typ účtu, který chce použít. Podle zvoleného účtu je poskytovati vystavena faktura. Pro její konečnou podobu má význam pouze kolik kategorií a typu účtu si poskytovatel vybere, u podkategorií už se nebere ohled na množství.

Klempíř, Pokrývač ,Zedník,Fasády,Zateplení,Výstavba RD,Zámkové dlažby,Obklady,Střechy, Bramac,Tondach,KM Beta,Střešní krytiny,Alukryt,Rooflite,Velux,Sanace a ochrana krovů,
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one